چجوری مسائل پیچیده رو یاد بگیریم؟

شاید خیلی از ما تا کنون فکر می کردیم قدرت یادگیری بالایی نداریم و یا در برخی مسائل خیلی باهوش نیستیم؛ اما همین ابتدا باید بگویم که قدرت یادگیری مغز، قابل افزایش است و می توان با استفاده از برخی تکنیک ها و راهکارها، آن را بالا برد و مانند افراد تیزهوش عمل کرد. ما در این مقاله دقیقاً می خواهیم به همین موضوع بپردازیم و راهکارهایی برای افزایش قدرت یادگیری مغز به شما بیان کنیم و تکنیک های افزایش هوش را هم در مقاله ای جداگانه به نام راه های افزایش هوش به شما گفته ایم؛

با این تکنیک‌ها، با یک بار خواندن یاد بگیرید!
دوران مدرسه را یادتان هست، وقتی که معلم درس را تمام می‌کرد همه جواب سؤالات را می‌دانستیم، اما وقتی فردای همان روز همان سؤالات را از ما امتحان می‌گرفت، خیلی‌ها نمی‌توانستند جواب آن سؤالات را بدهند. اغلب افراد فکر می‌کنند که این مشکل به خاطر نداشتن حافظه خوب، اما اصلاً اینطور نیست، اگر شما مقاله راه‌های تقویت حافظه را بخوانید متوجه می‌شوید که اصلاً این مشکل از حافظه نیست.
ویدی. اگزون بهتر می تواند به شما در این رابطه کمک کند و بگوید که دقیقاً دلیل رخ دادن این اتفاق کجاست؟

اگر در نمایش ویدیو به مشکل برخوردید، احتمالا به این دلیل می‌تونه باشه که ویدیو در پلتفرم یوتیوب آپلود شده، مطمئنم خودتون می‌دونید چطور می‌تونید این مشکل رو برطرف کنید. مگه نه؟!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پادکست اگزون

رگه هایی از هوس بازی بی انتهای طبیعت