پیشرفت های اگزون در مرداد 1401

اگزون در طی سال گذشته با جواد خیلی رشد کرد و من، محمدرضا شریفی، امسال رسماً به جمع اگزون اضافه شدم، دقیقاً از مرداد ماه سال 1401.

بعد از ورود من به اگزون، کار طراحی سایت به من سپرده شد، در طی ماه گذشته با گذروندن سختی ها و مشکلات فراوان، طراحی های فراوان، تعویض‌های بیشمار و همچنین اتفاقات بزرگ و کوچک، تلخ و شیرین، بلاخره وب سایت اگزون داره تکمیل میشه.

تغییرات سایت تمامی ندارند و البته بعد از این هم قرار نیست همینطوری باقی بمونه، اگه از سایت خوشتون اومد ازتون عذرخواهی می‌کنم، چون مطمئناً قراره بعدا تغییر کنه😁، شاید حتی شما متوجه تغییرات سایت اگزون نشید ولی یه چیزهایی تغییر خواهد کرد، چه پشت پرده و چه جلوی چشم شما.

هر چی نباشه گروه اگزون به شدت جوونه و سایت اگزون از اون هم جوون تر، برای بهتر شدن تغییرات مورد نیاز خواهندبود.

از سایت که بگذریم در ماه گذشته اگزون تقریبا ضربان خودش رو پیدا کرده، جواد با فیلم‌برداری راحت شده، لپ‌تاپش رو درست کرده و ادیت ویدیو‌هایی که برای اگزون ضبط میکنه با سرعت بیشتری انجام میشه.

لازم به ذکر هم هست که جواد در ماه گذشته “دوباره” به کرونا مبتلا شد و به مدت نسبتا طولانی هم صداش رو از دست داد، البته نه کاملاً، ولی به حدی بود که دیگه نمی‌تونست قسمت جدیدی از پادکست اگزون رو ضبط و منتشر کنه، پس قسمت گذشته اگزون هم کمی به تاخیر افتاد، از طرف جواد و خودم بابت این اتفاق خیلی عذر می‌خوام. امیدوارم جواد از این به بعد بیشتر مراقب خودش باشه، ناسلامتی صدای اگزون صدای جواده، لااقل در این فصل. خدا رو چه دیدید، شاید از فصل بعد نیاز باشه تا صدای من رو هم تحمل کنید، البته امیدوارم خیلی گوشخراش نباشه.

فصل اوّل اگزون هم خوب داره پیش می‌ره و همونطور که احتمالاً حدس زدید، با نزدیک شدن به دوران حال کم کم فصل اوّل اگزون هم داره به آخر خودش نزدیک میشه، چند قسمت دیگه از فصل اوّل موند؟! خب من قرار نیست این رو بهتون بگم، همراه ما باشید تا جواب این سوال رو با هم بشنویم.

باید بگم اگزون توی فصل اوّل خودش نخواهد موند و فصل دوّم هم هیجان‌انگیزتره و هم دردناک‌تر، جواب سوال‌های نپرسیده خیلی از شما داده میشه و … زیاده روی کردم، نباید همینقدر رو هم بهتون می‌گفتم ولی بهتون قول میدم اگه منتظر فصل دوّم اگزون باشید اصلا پشیمون نخواهید شد.

امیدوارم همراه شما باقی بمونیم.

محمدرضا شریفی

گروه پادکست علمی داستانی اگزون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پادکست اگزون

رگه هایی از هوس بازی بی انتهای طبیعت